تبلیغات
كشتی كج - :: The Rock مهمان ویژه ی رسـلمنیا 27 !
| | |


امروز :
كشتی كج
W R E S T L I N G I R

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 27 بهمن 1389
[تصویر: Dwayne_Rock_Johnson.jpg]

The Rock مهمان ویژه ی رسلمنیا 27 !


به نوشته ی یکی از سایتهای خبری ، ظاهرا وینس مکمن به نزدیکان خود در تیم نویسندگی WWE گفته دوین جانسون ( دِ راک ) مهمان ویژه ی رسلمنیا ی 27 در آتالانتا ، جورجیا است.

این یک نام بزرگ و سورپرایز برای هواداران WWE است.چنانکه وینس مکمن به همین دلیل هفته پیش روی ماندی نایت راء اعلام کرد که هفته ی بعد ( یعنی این هفته ) روی ماندی نایت راء اسم این مهمان را اعلام خواهیم کرد.مکمن اشاره کرد که این اسم چنان بزرگ است که توان میزبانی مراسم اسکار و مسابقات جهانی را هم دارد.

اما چند هفته ی پیش دوین جانسون صفحه ی فیـ.س بوک خود را آپ کرد و در یک پست بلند در جواب به هواداران خود که از او پرسیده بودند دوباره به WWE برمی گردد یا خیر اعلام کرد دیگر کشتی نخواهم گرفت.اما همچنان WWE را حمایت خواهم کرد و از این صحبت کرد که در فکر این است تا یکبار دیگر هواداران را شاد کند.

در حال حاضر مثل اینکه وینس مکمن به اسم " دِ گریت وان " نائل شده تا بزرگترین رویداد دنیای رسلینگ در سال برای هواداران کمی جذاب باشد.بعد از بازنشسته شدن ، مصدومیت و غیبت بسیاری از اسطوره های WWE شاید با این کار فروش کمپانی کمی بالا برود و هواداران راضی شوند.کمپانی در سالی که گذشت بیشتر استعداد معرفی کرد و حالا می خواهد جبران کند.
asre-iran.com


طبقه بندی: اخبار، 
ارسال توسط محمد ذبیحی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی