تبلیغات
كشتی كج - نتایج راء 11 آپریل 2011
| | |


امروز :
كشتی كج
W R E S T L I N G I R

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 25 فروردین 1390

  

نتایج دابلیو دابلیو ای راء 11 آپریل 2011:

شوء راء این هفته بامداد سه شنبه برگزار شد. در شوء این هفته مسابقه كمربند قهرمانی WWE در پی پی وی بعدی مشخص شد و از اتفاقات دیگر آن می توان به خداحافظی ادج با دنیای رستلینگ اشاره كرد.

برای دیدن نتایج به ادامه مطالب بروید
پروموی ابتدای شوء:
در ابتدای شوء، جان سینا زده شد و او در ابتدا كمی درباره بازی با د راك صحبت كرد و آن را یك مسابقه ویژه دانست. در ادامه سینا گفت: كار من با دمیز تمام نشده و هنوز خرده حسابی با او دارم كه با گرفتن كمربند از او، صاف می شود! حالا موزیك رندی اورتن زده شد و او خطاب به سینا گفت: كار تو با دمیز تمام شده و تو باید از این ماجرا، خودت كنار بروی كه قبل از اینكه سینا پاسخ اورتن را دهد، موزیك جان موریسون زده شد و موریسون هم گفت كه سینا باید از این ماجرا كنار برود! در ادامه ویكی گوئررو همراه با دالف زیگلر وارد استادیوم شدند و گوئررو گفت كه زیگلر تا به حال با دمیز بازی نكرده است و حق او است كه قهرمان كمربند شود! در پایان هم آرتروث به این جمع اضافه شد و تو هم درخواست بازی با دمیز را داد و گفت كه كسی نمی تواند به جز من، كمربند را از میز بگیرد! در همین لحظه ایمیلی از GM راء آمد و جنرال منجر اعلام كرد كه 5 نفر داخل رینگ، امشب در مین اونت یك گانلت مچ خواهند داشت و نفر پایانی داخل رینگ، حریف دمیز بر سر كمربند WWE در اكستریم رولز 2011 خواهد شد.

مسابقه اول: ایو تورس در مقابل بری بلا
این مسابقه بر سر كمربند قهرمانی دیواس برگزار شد و نكته جالب آن در ابتدای مسابقه بود كه تورس با یك ماژیك دست بری بلا را علامت زد تا او در وسط بازی جای خود را با نیكی عوض نكند! بازی آغاز شد و تورس كنترل بازی را در دست داشت و یك كلوسلاین روی بری اجرا كرد اما در اواخر بازی، نیكی جای بری به بازی رفت كه داور متوجه این موضوع شد و نیكی را بیرون كرد كه در همین حال بری از پشت به تورس حمله كرد و توانست ایكس فكتور را به او بزند و برنده بازی و قهرمان جدید كمربند دیواس شود.
برنده مسابقه و قهرمان جدید: بری بلا

مسابقه دوم: سین كارا در مقابل پریمو
بازی آغاز شد و دو استار با هم درگیر شدند. حركات زیبایی از سین كارا دیده شد كه موجب جذابیت بازی و در اختیار گرفتن كنترل مسابقه شده بود. در ادامه پریمو برای زدن پاور بامب رفت كه سین كارا بدل كرد و او را رول آپ كرد اما موفق نبود. در پایان این سین كارا بود كه توانست فینیشر خود از بالای طناب ها یعنی دبل سانسیت فلیپ را اجرا كند و برنده بازی شود.
برنده مسابقه: سین كارا

پروموی گروه د كور:
پس از بازگشت از تبلیغات، افراد دكور داخل رینگ هستند و پس از پخش صحنه هایی از حمله هفته گذشته دكور به راك و سینا، وید برت گفت: این كار اشتباه بود و سایر اعضای گروه مقصر آن هستند كه جاستین گابریل، میكروفون را گرفت و گفت: سه بار قهرمان تگ تیم شدم كه هیث اسلاتر هم به او اضافه شد و همین حرف را زد و این دو خود را عامل این اشتباه ندانستند. در ادامه ازیكیل جكسون، میكروفون را گرفت و از قدرت خود حرف زد و گفت كه حتی بیگشو را هم اسلم كرده است! او در ادامه به تمسخر سانتینو مارلا پرداخت و توسط تماشاگران به شدت بووو شد! در این لحظه موزیك سانتینو زده شد و او همراه دنیل برایان، مارك هنری و ایوان برن وارد استادیوم شدند. مارلا از اتحاد خود با سایر افراد حرف زد و نام گروه خود را The Apple معرفی نمود !!! این كمله مخفف كلمه های Allied, People, Powered, Loathing, Everything است! مارلا، دكور را به یك بازی دعوت كرد و از افراد گروه خود خواست كه متحد بشوند!

مسابقه سوم: د كور در مقابل د اپل
بازی آغاز شد و دكور در همان ابتدا به صورت تیمی روی دنیل برایان كار كردند و كنترل بازی را در دست داشتند. در نهایت برایان موفق شد با مارلا تگ كند كه مارلا به بازی رفت و اسلاتر را زد و به بقیه اعضای دكور هم حمله كرد و آماده زدن كبرا شد كه جاستین گابریل یك ضربه با پا به سر مارلا وارد كرد و در ادامه نیز، اسلاتر DDT را به مارلا بزند و برنده بازی شود.
برنده مسابقه: د كور

مسابقه چهارم: جك سواگر در مقابل جری دكینگ لاولر
در ابتدا جیم راس وارد استادیوم شد و همراه لاولر در این بازی بود كه مایكل كول كمی او را مسخره كرد و راس هم به او در جایگاهش حمله كرد و در آن سمت هم سواگر با لاولر درگیر شده بود. به رینگ رفتیم و بازی اغاز شد. در ابتدا سواگر بهتر كار كرد و حتی توانست انگل لاك را اجرا كند اما لاولر خود را آزاد كرد و شروع به زدن چند پانچ و بیگ رایت هند كرد. در همین حال سواگر برای زدن پاور اسلم رفت كه لاولر به او یك دراپ كیك زد. كول، در كنار رینگ در حال زدن صحبت هایی بود و قصد دخالت در بازی را داشت كه جیم راس به سمت او رفت و به او حمله كرد. در همین حین سواگر برای حمله به راس رفت كه لاولر او را رول آپ كرد و برنده بازی شد.
برنده مسابقه: جری دكینگ لاولر

پس از پایان بازی و با توجه به قانون بازی، لاولر حق داشت كه هر شرطی كه می خواهد در بازی با كول در اكستریم رولز بگذارد و او پس از پایان بازی گفت: یك بازی دو به دو برگزار خواهد شد و كول و سواگر در مقابل من و راس در پی پی وی بعدی قرار خواهند گرفت.

پروموی ادج:
در ادامه شوء موزیك ادج زده شد و او با استقبال شدید تماشاگران وارد رینگ شد. ادج در ابتدای صحبت هایش گفت: به من سخت نگیرید، چون ممكن است صحبت هایی را را بكنم كه نتوانم جلوی احساساتم را بگیرم! ادج درباره استاران ستاره حرف میزند و درباره مبارزه آن ها و مصدومیتشان می گوید. او گفت: من 8 سال پیش از ناحیه گردن آسیب دیدم ولی هنوز این مصدومیت را همراه خود دارم. دست هایم دیگر حس و لرزش ندارد. او درباره آزمایشات خود صحبت كرد و گفت: یك MRI در هفته گذشته گرفتم و دكتر گفته است كه دیگر خوب نمی شوم و اگر بر خلاف حرف دكتر، عمل كنم ممكن است فلج یا حتی باعث مرگ من شود! ادج در حالی كه اشك در چشمانش دیده می شود، گفت: این تصمیم من نیست، بلكه تصمیم دكتر است. او در مورد كریسچن صحبت كرد و گفت: با او بزرگ شدم و او از رسلمنیا 6 كنار WWE بوده است. در مورد بازی با آندرتیكر در مین اونت رسلمنیا گفت و این آخرین بازیش در رسلمنیا كه قهرمان كمربند سنگین وزن شد. ادج در مورد س.كس زنده ای كه با لیتا در رینگ داشته و همچنین احترامی كه در لاكر روم ها و هواداران به او گذاشته اند، می گوید. او در پایان گفت: من حالا بازنشسته شدم! در پایان ادج گفت: اگر كسی بخواهد به من احترام بگذارد، از این به بعد با قلب هایش می تواند این كار را انجام دهد. در پایان در حالی كه كل استادیوم مشغول تشویق ادج هستند و خیلی اشك می ریزند، او از رینگ خارج شد و با موزیك خود، استادیوم را ترك كرد. پس از بازگشت از تبلیغات، ادج دیده می شود كه در حال خداحافظی از تمام استاران كه در بك استیج صف كشیدند، است.

مسابقه پنجم: گانلت مچ برای كسب كمربند قهرمانی WWE
در ابتدا، دمیز به عنوان مفسر به جمع گزارشگران پیوست. در این مسابقه، رندی اورتن، جان سینا، آرتروث، جان موریسون و دالف زیگلر حضور داشتند. اورتن و زیگلر به عنوان نفرات اول و دوم بازی را آغاز كردند و اورتن بهتر كار میكند و DDT را به زیگلر زد. اما ناگهان دو تن از اعضای نكسوس یعنی دیوید اوتانگو و مایكل مك گیلاكاری آمدند و حواس اورتن را پرت كردند و زیگلر نیز از پشت او را رول آپ كرد و برنده اول شد. در ادامه گیلاكاری و اوتانگو وارد رینگ شدند و به اورتن حمله كردند اما اورتن هر دوی آن ها را زد كه در این لحظه میسون رایان وارد رینگ شد و یك بیگ بوت به اورتن زد و به تبلیغات رفتیم. پس از بازگشت از تبلیغات، آرتروث به عنوان نفر بعدی در حال مبارزه با زیگلر است كه در این نبرد آرتروث برتر است. در یك لحظه ویكی گوئررو در حال صحبت با زیگلر بود كه آرتروث توانست از فرصت استفاده كند و فینیشر خود را به زیگلر بزند و برنده دوم لقب بگیرد. در ادامه جان موریسون به عنوان نفر بعدی وارد رینگ شد و توانست بر بازی مسلط شود و در پایان برای زدن استار شیپ پین رفت كه آرتروث جاخالی داد و موریسون را كاور كرد و برنده سوم شد. در ادامه نفر آخر یعنی جان سینا وارد رینگ شد. تماشاگران دو دوسته شدند و یك طرف شعار Lets Go Cena داده می شود اما در طرف دیگر شعار Cena Sucks شنیده می شود. سینا كنترل بازی را در دست دارد و چند بار تا آستانه پیروزی رفت اما آرتروث در شماره 2 بیرون می آمد. در ادامه او موفق شد دو شولدر بلاك را اجرا كند و سپس ساید اسلم و بعد از آن فایو ناكل شافل را به آرتروث بزند. حالا سینا برای زدن AA در میان بوووو شدید تماشاگران رفت كه دمیز و الكس رایلی در بازی دخالت كردند و به سینا حمله كردند و بازی DQ شد. در ادامه دمیز گفت: هر دو بازی را باختند و هیچ نامبر وان كانتندری برای رویارویی با من نیست و من همچنان كمربند را حفظ خواهم كرد اما در همین لحظه ایمیلی از GM راء آمد كه او گفته است: كه دمیز درست می گوید اما دو نامبر وان كنتندر در رینگ است!!!
برنده های مسابقه: جان سینا و آرتروث

در ادامه دمیز برای حمله به سینا اقدام كرد اما به دست او و آرتروث بیرون رینگ پرت شد و در پایان سینا و تروث هر كدام یك فینیشر به الكس رایلی زدند و دست همدیگر را بالا می گیرند و شوء راء این هفته در همین لحظه به پایان رسید.طبقه بندی: اخبار، 
ارسال توسط محمد ذبیحی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی